Silestone

Kuchyňské desky z materiálu Silestone

Jsme potěšeni Vaším zájmem o kuchyňské desky z materiálu Silestone / Quartz. Materiál Silestone je zpracováván a dodáván českou firmou ART STONE s.r.o., která zajišťuje veškerý servis spojený s dovozem materiálu Silestone a jeho zpracováním v České Republice.

Firma ART STONE s.r.o. Vám zrealizuje kuchyňskou desku na míru včetně zaměření, výroby a montáže. Výrobní závod firmy ART STONE s.r.o. je situován 20 km od Hradce Králové. Realizace kuchyňské desky pro Vaši kuchyň probíhá ve spolupráci s Vámi vybraným kuchyňským studiem. Dodáváme i přímo pro kuchyňská studia renomovaných značek.

Co je to Silestone?

Silestone (ochranná značka španělské společnosti Cosentino) je světovým leaderem v površích typu quartz. Jedná se o unikátní kámen, který může vzejít pouze z kombinace toho nejlepšího, co může nabídnout příroda v kombinaci s nejpokročilejší technologií. Silestone má sofistikovaný vzhled. Vypadá jako přírodní kámen, ale má mnohem vyšší kvalitu. Je komponován minimálně z 90% z neorganických komponent (přírodní quartz a silikon). Silestone může být použit při tvorbě kuchyňských desek v inovativních interiérech. Jeho barva a konzistence je neporovnatelná k jakémukoliv přírodnímu kameni. Silestone je dostupný jako 300 x 138 cm a 320 x 158 cm desky s rozdílnou tloušťkou 12, 20 a 30 mm. Samozřejmě kuchyňské desky zpracujeme do Vámi požadovaného rozměru a tvaru.