Textury Silestone

Cílem Silestone je přizpůsobit se Vašemu stylu, a proto nabízí různé textury pro každou z Vašich vybraných aplikací. Leštěná, Suede nebo Volcano jsou tři možnosti, s nimiž můžete popustit uzdu své představivosti a mít pracovní desku, podlahu nebo obložení stěn s texturou, jakou jste vždycky chtěli.

Leštěná textura

- Leštěná -

Je to originální povrch Silestone® z leštěného křemene. Vzhled a pocit, který odolá náporu času. Originální leštěný povrch Silestone je se svým třpytivým jasem a přírodním kamenem hladkým na dotek populární po celém světě. Tento hluboký a čistý povrch představuje křemen Silestone s elegancí a přesností.

Suede

- Suede -

Konečná úprava Silestone Suede je pozoruhodná textura povrchu, která nabízí jedinečný měkký pocit a efekt čisté krásy a elegance. Zachování stejných charakteristických vlastností, měkkého a pozoruhodného pocitu na dotek a kompletní barevné konzistence dodá Vašemu projektu Silestone přidanou hodnotu.

Volcano

- Volcano -

Volcano je nová textura Silestone; měkká a rustikální textura Volcano je výsledkem snahy oddělení R&D o nalezení atraktivního povrchu, který splní požadavky trhu rozšířením nabídky pro ty, kdo milují drsné materiály.